Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
157901
sygnowany J.KNEDLER, Aw: Popiersie w prawo i napis TADEUS... | II/II+ |
120 zł szac. 200 zł 648 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal SETNA ROCZNICA ŚMIERCI TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1917, 1917
157917
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Popiersie en fa... | II+ |
115 zł szac. 120 zł 639 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na Pamiątkę Zjazdu Przemysłowców w Poznaniu 1895
157898
sygnowany: J. Białas. Poznań; Aw: Siedząca kobieta trzyma... | II+ |
110 zł szac. 80 zł 152 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal XV ROCZNICA ODZYSKANIA DOSTĘPU DO MORZA 1935
157897
medal autorstwa Tadeusza Breyera, Aw: Sylwetka statku w p... | II- |
90 zł szac. 100 zł 768 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal, przełom XVIII/XIX w.
158323
medal alegoryczny, sygnowany LOOS, Aw: kobieta w ozdobnej... | III+ |
90 zł szac. 150 zł 223 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r, medal sygnowany A. Schindl..
158223
wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r, medal syg... | II |
— start 300 zł 335 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Dania, medal zaślubinowy, 1790
158319
sygnowany medal zaślubinowy wybity na okoliczność zawarci... | III/III+ |
— start 700 zł 260 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton Chambre de Commerce de Paris (Izby Handlowej w Paryżu), 1803
158313
sygnowany (F DESNOFERS) żeton w kształcie ośmiokąta, Aw: ... | II |
— start 120 zł 353 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, ośmiokątny żeton dla notariuszy
158318
sygnowany (DUBOIS) żeton dla notariuszy z obszaru miasta... | II |
— start 60 zł 458 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1839
158320
medal sygnowany (G L DIR, C P FEC) z okazji 300.lecia prz... | III |
— start 60 zł 473 wyświetleń |
0 | zakończona |