Polska, plakieta - Henryk Sienkiewicz, 1902

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:47:00
157926
Opis: Polska - XX w., plakieta - Henryk Sienkiewicz, 1902, Popiersie w prawo, na odcięciu rękawa C. MAKOWSKI 1902 r.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 147 x 112 mm 699.3 g

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 451

1)  300 zł