Polska, plakieta z 1926 r. autorstwa S.R. Koźbielewskiego, wykonana w Mennicy Wars..

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:45:00
158220
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z 1926 r. autorstwa S.R. Koźbielewskiego, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla upamiętnienia Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej; Ikona z obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej , u dołu napis KRÓLOWO KORONY POLSKIEJ MÓDL SIĘ ZA NAMI, na stronie odwrotnej duża sygnatura Mennicy Państwowej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 92 x 62 mm, bardzo ładnie zachowana z patyną
Literatura: Strzałkowski-plakiety 13

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 695

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  980 zł
4)  920 zł
5)  760 zł
6)  740 zł