Polska, sygnowany medal (GERLACH I MEISSNER), projektu malarza realisty Wojciecha ..

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:27:40
158324
Opis: Polska - XIX wiek, sygnowany medal (GERLACH I MEISSNER), projektu malarza realisty Wojciecha Gersona - Wystawa Higieniczna w Warszawie, 1896 r., Aw: Widok terenów wystawowych i napis u góry, u dołu napis PAMIĄTKA WYSTAWY HIGIENICZNEJ WARSZAWA 1896, Rw: Herb Warszawy w otoku z gałązek oliwnych i dębowych
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cynk 25.40 g, 40 mm
Literatura: Przemysł, sztuka, polityka 251

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 427

1)  270 zł
2)  260 zł