Polska, medal na Pamiątkę Zjazdu Przemysłowców w Poznaniu 1895

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:27:20
157898
Opis: Polska - XIX wiek, medal na Pamiątkę Zjazdu Przemysłowców w Poznaniu 1895, sygnowany: J. Białas. Poznań; Aw: Siedząca kobieta trzymająca wieniec nad głową małego anioła, wsparta na polskiej tarczy z Orłem, wokoło napis NAUKA PRZEMYSŁ I PRACA NARÓD ZBOGACA, Rw: Herb Poznania i napisy PAMIĄTKA ZJAZDU PRZEMYSŁOWCÓW W POZNANIU / W DNIACH 14 I 15 LIPCA 1895
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 28 mm, z uszkiem

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 156

1)  110 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  65 zł