wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Talers 1700-1800; bardzo rzadki katalog niemiec..

Rozpoczęcie: 23-04-2018 18:00
Zakończenie: 03-05-2018 20:32:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 20:32:20
158069
Opis: wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Talers 1700-1800; bardzo rzadki katalog niemieckich XVIII-wiecznych talarów
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 416 str., format A5, twarda oprawa, stan dobry, bardzo ceniona pozycja wśród kolekcjonerów

Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 539