wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Secular Talers 1600-1700, Frankfurt 1976; bardz..

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 03-05-2018 20:31:20
158064
Opis: wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Secular Talers 1600-1700, Frankfurt 1976; bardzo rzadki katalog niemieckich talarów świeckich
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 588 str., format A5, twarda oprawa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 292

1)  240 zł