Rosja, Order Znak Honoru (Знак Почёта), 3 wariant, po 1943 roku

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:36:00
156767
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, Order Znak Honoru (Знак Почёта), 3 wariant, po 1943 roku, owalna tarcza obramowana liśćmi dębu, w środkowej części figura robotnika i robotnicy, niosących sztandary z napisem: Пролетарии всех стран, соединяйтесь! W górnej części pięcioramienna gwiazda, pod nią napis: CCCP. W dolnej części napis: ЗНАК ПОЧЕТА, na stronie odwrotnej napis МОНЕТНЫИ ДВОР i numer 1446839
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 33 x 51 mm, emaliowane i złocone, przywieszka
Literatura: Sańko s. 86

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 999

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  95 zł