Rosja, medal Za Odwagę (За отвагу) 2 wariant po 1943 roku

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:34:40
156764
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, medal Za Odwagę (За отвагу) 2 wariant po 1943 roku, na stronie głównej czołg i trzy samoloty, napis wypełniony czerwoną emalią ЗА ОТВАГУ, na stronie odwrotnej numer 960028
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: srebro 37 mm, przywieszka, ciemna patyna
Literatura: Sańko s. 139

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 1 zł
Cena szacunkowa: 1 zł
Ilość odsłon: 1243

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  12 zł
8)  10 zł