Rosja, Order Chwały (Славы) III klasa

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:34:00
156761
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, Order Chwały (Славы) III klasa, pięcioramienna gwiazda, w środku medalion w wieńcu laurowym widok Kremla z Wieżą Spasską i czerwono emaliowany napis СЛАВА, na stronie odwrotnej napis CCCP w okręgu i numer 58151
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 50 x 45 mm, przywieszka, ciemna patyna
Literatura: Sańko s. 116

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 548

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  140 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  90 zł