Polska, Brązowy Krzyż Zasługi, Krzyż Partyzancki

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:30:40
157495
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Brązowy Krzyż Zasługi, Krzyż Partyzancki, Brązowy Krzyż Zasługi wykonanie Mennica Państwowa lub Moskwa -na stronie odwrotnej charakterystyczna wklęsłość
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 41 x 41 mm, tombak złocony 38 x 38 mm, wstążki, razem 3 sztuki
Literatura: Krotke PL. BR. 2, Oberleitner T. II ss 109-113

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 527

1)  90 zł