Polska, pamiątkowa odznaka (projektu por. Bohdana Garlińskiego) II Dywizji Strzelców Pieszych

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:29:40
157107
Opis: Polska - RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka (projektu por. Bohdana Garlińskiego) II Dywizji Strzelców Pieszych, odznaka bojowa, jednoczęściowa, na stronie odwrotnej napis HUGUENIN LOCLE, nakrętka sygnowana HUGUENIN DEPOSE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal emaliowany 56 x 18 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s 458

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 958

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  150 zł