Polska, żołnierska odznaka pamiątkowa 9 Pułku Ułanów Małopolskich

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:29:20
157108
Opis: Polska - RP na Emigracji, żołnierska odznaka pamiątkowa 9 Pułku Ułanów Małopolskich, dwuczęściowa, na stronie odwrotnej sygnatura wytwórcy KIRKWOOD & SON EDINB, nakrętka sygnowana KIRKWOOD & SON EDINBURG
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 37 x 37 mm, medalion emaliowany, emalia lekko uszkodzona
Literatura: Sawicki/Wielechowski ss481-482

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1585

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 600 zł
4)  1 450 zł
5)  1 250 zł
6)  180 zł