Polska, Odznaka I Rycerza Bractwa Kurkowego w Kępnie 1931

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:29:00
157104
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Odznaka I Rycerza Bractwa Kurkowego w Kępnie 1931, na stronie odwrotnej grawerowany napis, sygnatura wytwórcy ST. ZYGMANIAK i próba srebra 800
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone i emaliowane 48 x 47 mm, 21.84 g

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1421

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  680 zł
4)  470 zł
5)  180 zł