Polska, odznaka pamiątkowa z zawodów kręglarskich w Bydgoszczy

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:28:40
157105
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa z zawodów kręglarskich w Bydgoszczy, na stronie odwrotnej wygrawerowany napis V miejsce Król. kul. K.K. "Grzmot" Bydg. 1933/4, nieczytelny znak wytwórcy i próba srebra 800
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone i emaliowane 50 x 50 mm, 18.26 g

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 329

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  250 zł