Polska, gen. Józef Haller znaczki pamiątkowe

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:23:00
157091
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, gen. Józef Haller znaczki pamiątkowe, 1. znaczek na szpilkę sygnowany T. ULASIŃSKI WARSZAWA, 2. znaczek na szpilkę sygnowany W.W.(W. Wiśniewski), 3. znaczek mocowany na nakrętkę 1919, sygnowaną J.MIROWSKI WARSZAWA
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 1. plastik 22 mm, 2. brąz 21 mm, mosiądz 23 mm, razem 3 sztuki

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 468

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  95 zł