Polska, Pamiątka z Krakowa, bez daty

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:20:00
157090
Opis: Polska - XIX wiek - Galicja, Pamiątka z Krakowa, bez daty, medal z uszkiem wybity z okazji obchodów 200 rocznicy Odsieczy Wiednia, Aw: W wieńcu laurowym popiersie króla Jana III Sobieskiego i napis wewnątrz Jan III Sobieski, Rw: Tarcza z herbami Rzeczypospolitej i napis PAMIĄTKA Z KRAKOWA, niesygnowany
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 20 mm

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 450

1)  60 zł