Rosja, medal Towarzystwa Zachęty Do Polowań Z Psami Myśliwskimi I Innych Form Myśliwstwa, (1896)

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:19:40
157123
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal Towarzystwa Zachęty Do Polowań Z Psami Myśliwskimi I Innych Form Myśliwstwa, (1896), medal niesygnowany autorstwa S. Pogonova, Aw: Głowa charta i napis wokoło, Rw: Głowa końska i identyczny jak na awersie napis wokoło
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź 40 mm, bardzo ładny egzemplarz, patyna
Literatura: Diakov 1228.1 R(1)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 317

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  350 zł
5)  180 zł