Polska, denar, 1539

Polska, denar, 1539

Polska, denar, 1539

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:15:00
157491
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, denar, 1539, Gdańsk, M - S po bokach herbu Gdańska, miecz w lewej ręce Orła
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko zgięty, rzadki,patyna
Literatura: Kop. 7258 (R4), Slg. Marienburg 7929, CNG 49a

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 492

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  300 zł
7)  300 zł
8)  280 zł
9)  260 zł
10)  250 zł