Niemcy, medal pośmiertny

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, medal pośmiertny

Niemcy, medal pośmiertny

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:56:20
157089
Opis: Niemcy - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, medal pośmiertny, sygnowany medal F. BRANDT poświęcony wspomnieniu po Fryderyk Wilhelmie III 1840, Aw: Głowa cesarza w lewo, Rw: Na środku poziomy napis ERINNERUNG (wspomnienie) i napis otokowy GEB D 3 AUGUST 1770 GEST AM HEILIGEN PFINGST TAGE D 7 JUNI 1840
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 46 mm, 54.30 g, ryski na awersie i rewersie, nieznaczne uszkodzenie obrzeża

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 364

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  48 zł