Francja, medal nagrodowy, 1860

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:56:00
157137
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, medal nagrodowy, 1860, medal sygnowany BARRE, nagroda dla laureata konkursu rysunku martwej natury, G. Picarda, Aw: Popiersie cesarza w lewo, NAPOLEON III EMPEREUR, Rw: Dokoła wieniec, VILLE DE PARIS / DESSIN D'APRES NATURE PLANTE VIVANTE ...
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 42 mm, 38.50 g, czyszczony, na obrzeżu punca ARGENT

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 244

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł