Austria, medal na ponowne otwarcie Akademii Cesarskiej w Wiedniu

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:55:40
157086
Opis: Austria, medal na ponowne otwarcie Akademii Cesarskiej w Wiedniu, medal z 1958 roku, sygnowany A.WIDEMAN, wybity na uroczystość ponownego otwarcia Akademii Cesarskiej, ufundowanej przez Marię Teresę (1746). Ponowne otwarcie Akademii po przerwie spowodowanej wybuchem II Wojny Światowej nastąpiło dopiero w roku 1958, ze względu na zniszczenia wojenne. Aw: popiersie Marii Teresy w prawo, MARIA THERESIA AVGVSTA, Rw: ACADEMIA THERESIANA VINDOBONENSIS FUNDATA MDCCXLVI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm, 25.28 g, piękna kolorowa patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 257

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł