Polska, plakieta Ostra Brama, 1929

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:54:20
157383
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta Ostra Brama, 1929, niesygnowana, autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, Aw: widok ulicy z zabudowaną Bramą, WILNO-OSTRA BRAMA, Rw: znak Mennicy Państwowej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 40 x 27 mm, w pudełku Mennicy Państwowej
Literatura: Strzałkowski -Plakiety 28

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 587

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  370 zł
4)  350 zł
5)  260 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  150 zł
9)  105 zł
10)  100 zł