Polska, medal - rewolucja 1904-1905

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:51:40
157027
Opis: Polska, medal - rewolucja 1904-1905, niesygnowany medal projektu Władysława Gruberskiego wybity na pamiątkę rewolucji 1905 roku, Aw: Robotnik ze sztandarem, z prawej napis PRECZ Z CARATEM, Rw: Napis w otoku REWOLUCJA W POLSCE; NIECH ŻYJE WALKA O WOLNOŚĆ; poziomo KU UCZCZENIU KRWAWEJ WALKI...1904-1905
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 38 mm, 24.86 g
Literatura: Strzałkowski 53

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 109

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  120 zł
4)  75 zł