Polska, Wystawa Towarzystwa Politechnicznego we Lwowie, 1902

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:51:20
157084
Opis: Polska - Polska pod zaborami, Wystawa Towarzystwa Politechnicznego we Lwowie, 1902, niesygnowany medal, Aw: Po lewej stojąca kobieta, w polu zabudowania fabryczne, powyżej napis WYSTAWA JUBILEUSZOWA TOWARZYSTWA POLITECHNICZNEGO WE LWOWIE 1902, Rw: W wieńcu napis NA PAMIATKĘ 25 LETNIEGO JUBILEUSZU TOWARZYSTWA POLITECHNICZNEGO WE LWOWIE 1877-1902
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, 48.73 g, rysa na awersie
Literatura: Strzałkowski 23

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 524

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł