Wielka Brytania, medal z wizyty Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii, 1982

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:49:20
157338
Opis: Wielka Brytania, medal z wizyty Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii, 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, bez punc na obrzeżu w ładnym pamiątkowym pudełku
Literatura: Grabowski 237

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 351

1)  50 zł
2)  50 zł