Polska, 50 groszy, 1944

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 50 groszy, 1944

Polska, 50 groszy, 1944

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 20:36:20
157543
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 groszy, 1944, bez oznaczenia serii i numeracji
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: lekko złamany róg, uszkodzenie na górnym marginesie
Literatura: Lucow 1074 (R2), Miłczak 104a

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 130

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  36 zł