Polska, 3 grosze, 1816 B

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 3 grosze, 1816 B

Polska, 3 grosze, 1816 B

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 22:08:40
156893
Opis: Polska - Zabór pruski - Wielkie Księstwo Poznańskie, 3 grosze, 1816 B, Wrocław
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger WKP.16.2.b, Plage 60, Slg. Marienburg 4943, F.u.S. 1329

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 380

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  470 zł
4)  260 zł
5)  260 zł
6)  220 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  120 zł
10)  110 zł
11)  105 zł
12)  95 zł