Rosja, rubel, 1837 НГ

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1837  НГ

Rosja, rubel, 1837 НГ

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 22:37:00
156609
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1837 НГ, Petersburg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Bitkin 180, Adrianov 1837в

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 593

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  460 zł
4)  390 zł
5)  380 zł
6)  370 zł