Niemcy, talar, 1694

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1694

Niemcy, talar, 1694

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 22:34:00
152942
Opis: Niemcy - Augsburg- miasto, talar, 1694, Augsburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.59 g, moneta czyszczona, uszkodzenia rantu
Literatura: Dav. 5049, Forster 403

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 272

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  840 zł
4)  720 zł
5)  640 zł
6)  620 zł