Polska, szóstak, 1662 AT

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 02-04-2018 18:00
Zakończenie: 12-04-2018 21:39:00
Polska, szóstak, 1662 AT

Polska, szóstak, 1662 AT

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 21:39:00
156960
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1662 AT, Kraków, herb Ślepowron na rewersie, obwódka tylko na awersie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: nierówna ciemna patyna
Literatura: Kop. 1661 (R)

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 90