Republika Rzymska, denar, 129 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 20:37:00
156941
Opis: Republika Rzymska - Q. Marcius Philippus 129 pne, denar, 129 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, Rw: Jeździec galopujący w prawo, trzymający włócznię, po lewej znak menniczy - rogi kozła, u dołu Q PILIPVS, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.74 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 259/1

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 261

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł