Polska, odznaka pamiątkowa Archikonfraterii Literacjiej przy katedrze św. Jana w Warszawie

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:59:40
156091
Opis: Polska - Zabór rosyjski, odznaka pamiątkowa Archikonfraterii Literacjiej przy katedrze św. Jana w Warszawie, na stronie odwrotnej wygrawerowany napis W.Lesisze. 1905, mocowanie na słupek z nakrętką niesygnowaną
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro emaliowane 30 x 23 mm

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 360

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  155 zł
4)  150 zł