Polska, odznaka COTCKIЙ SOŁTYS

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:54:40
156109
Opis: Polska - XIX w., odznaka COTCKIЙ SOŁTYS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 109 mm, otwory do przyszycia

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 586

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  100 zł