Polska, Józef Piłsudski, 1934

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, Józef Piłsudski, 1934

Polska, Józef Piłsudski, 1934

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:53:40
156110
Opis: Polska - XX w., Józef Piłsudski, 1934, jednostronna plakieta z uszkiem, na obrzeżu 1934 R i inumer 38
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 150 x 102 mm, 466,9 g

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 551

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  290 zł
5)  155 zł
6)  150 zł