Austria, Franciszek Józef I

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Austria, Franciszek Józef I

Austria, Franciszek Józef I

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:53:20
156106
Opis: Austria, Franciszek Józef I, plakieta jednostronna u dołu nieczytelna sygnatura
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: blacha srebrzona, stare oryginalne pudełko

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 263

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  90 zł