Polska, Ignacy J. Paderewski w 75 rocznicę urodzin, 1935

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:53:00
156107
Opis: Polska - XX w., Ignacy J. Paderewski w 75 rocznicę urodzin, 1935, plakieta z uszkiem sygnowana Szatzsznajder Leon
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 146 mm

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 370

1)  180 zł