Polska, Adam Mickiewicz

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, Adam Mickiewicz

Polska, Adam Mickiewicz

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:52:40
156105
Opis: Polska - XX w., Adam Mickiewicz, plakieta z uszkiem na stronie odwrotnej sygnowana AE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 155 mm

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 206

1)  150 zł