Polska, plakieta - Józef Poniatowski, 1913

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:51:40
156451
Opis: Polska - XX w., plakieta - Józef Poniatowski, 1913, plakietka w setną rocznicę śmierci księcia Józefa Poniatowskiego 1913 r., Aw: Półpostać księcia opierającego rękę na szabli lekko w prawo i napis w otoku: BÓG MI POWIERZYŁ HONOR POLAKÓW BOGU GO ODDAM, Rw: Daty 19.X.1813- 1913 i dwie gałązki u dołu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebrzony 18 x 29 mm, 7.32 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 570

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł