Polska, plakieta pamiątkowa GORLICE 1915 MAJ

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:51:20
156096
Opis: Polska - XX w., plakieta pamiątkowa GORLICE 1915 MAJ, wybita z okazji zwycięskiej bitwy, w której wojska niemiecko austriackie pokonały Rosjan, niesygnowana, zapięcie na agrafkę
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 56 x 42 mm

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 389

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  60 zł