Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:33:00
156356
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom VIII, część 2, Monety śląskie okresu nowożytnego. Warszawa 1982, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską zwiazanej
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, 251 stron formatu A5 z setkami rysunków monet, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 505

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  30 zł
4)  26 zł
5)  24 zł