Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:32:20
205467
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom VII, Monety pomorskie XVI-XIX w. Warszawa 1981, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską zwiazanej
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 177 stron formatu A5 z setkami rysunków monet, oprawa kartonowa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 353

1)  30 zł
2)  30 zł
3)  26 zł
4)  24 zł