wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow..

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:31:20
205465
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow - TOM VI (1957-2012)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 280 stron formatu A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 203

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  400 zł