Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:30:20
156203
Opis: wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866), Warszawa 2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: z dołączoną wkladką, 282 strony formatu A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 324

1)  1 500 zł
2)  1 500 zł
3)  1 400 zł
4)  1 050 zł
5)  900 zł