XIX wiek, Obligacja Udziałowa pożyczki na 300 złotych z 1829 r

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 20:33:00
205443
Opis: XIX wiek, Obligacja Udziałowa pożyczki na 300 złotych z 1829 r, nie wypełniony blankiet, nie wprowadzone do obiegu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: sklejona w połowie, czysty bez innych uszkodzeń papier, rzadka
Literatura: Moczydłowski K15 (RR)

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 580

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  800 zł
4)  700 zł
5)  680 zł
6)  640 zł