Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 20:33:20
155185
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa Filipa w prawo; Rw: Jeździec w prawo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 6.50 g, zielona patyna

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 417

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł