wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow - TOM IV (1939-1945)

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 20:31:40
155094
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow - TOM IV (1939-1945), 264 strony formatu A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 4. części największego zbioru banknotów polskich, dotycząca okresu II Wojny Światowej
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 433

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł
3)  1 850 zł
4)  1 250 zł