wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 20:30:40
155569
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossolineum 1990, wydanie drugie poprawione i uzupełnione
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą trzeba było przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 728

1)  120 zł
2)  115 zł