wydawnictwa polskie, Sawicki Z., Wielechowski A. - Odznaki Wojska Polskiego 1918 - 1945

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 20:30:40
153658
Opis: wydawnictwa polskie, Sawicki Z., Wielechowski A. - Odznaki Wojska Polskiego 1918 - 1945, Wojsko Polskie 1918 - 1939, Polskie Siły Zbrojne na zachodzie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wydanie I, Warszawa 2007, 700 str., kolorowe ilustracje w tekście, twarda oprawa

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1971

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  175 zł
5)  130 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  75 zł