Polska, medal klubu numizmatyków

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 22:54:40
152353
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal klubu numizmatyków, Aw: Widok dawnego Szpitala św. Ducha przy ul. Elektoralnej w Warszawie (w którym to gmachu działał po wojnie Klub Numizmatyków), AMOR NUMMORUM NOS UNIT / STOŁECZNY DOM KULTURY / KLUB NUMIZMATYKÓW / ROK ZAŁ 1967; Rw: Panorama warszawskiej starówki od strony Pragi, u góry Syrenka i wstęga z napisem VARSOVIA, u dołu MCMLXX
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 53.32 g, 60x45 mm, ładna patyna

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 246

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  130 zł
4)  95 zł